Skip to main content

Q: “V Map jsou reference o vyšší moci (víře).”
A: “Víš, to jsou. Je to tak trochu písnička o síle ducha. Tyhle úhly pohledu jsou zajímavé, je to úžasné.

Q: “Jak sláva změnila tvůj život a co dobrého nebo špatného z ní vzešlo?”

A: “Samozřejmě že to změnilo můj život. To potěšitelné jsou nové příležitosti, které se objevily a já můžu dělat co mám rád. A lidi o tom rádi vědí. A chtějí slyšet víc. A to špatné je že je toho někdy moc (ovlivňuje to lidský úsudek) – proč bys měl být jiný než já. A někdy, já rád chodím do obchodu a miluju nakupování a být s rodinou a prostě být neznámý. Ale nestěžuji si. Stojí to za to.”

Q: “Když jsi teď byl na tv show PLL v jakém programu bys rád účinkoval příště. A co bys radši? Hrál nebo zpíval nebo dělal obojí jako v PLL?”
A: “No, víš, kdyby to bylo tak jednoduché a já bych se mohl rozhodnout co budu dělat v tv, asi bych psal svou vlastní show a byla by to zábava, ale bohužel takhle to nefunguje, takže, já budu dělat cokoliv mně nechají dělat. A myslím si, že to bude legrace. Takže, jsem k dispozici pro tv.”

A: “Další otázka. Dívám se pořád do světla té kamery a pak si připadám jako bych přestával vidět.”
Q: “Kdybys měl vybrat písničku, která nejlépe koresponduje s tebou a tvým způsobem života, co by to bylo?”
A: “Kristeen, dostalas mně. Myslím, že jsem už na tuhle otázku předtím odpovídal. Je to písnička Sex on Fire. My bychom mohli žít tímhle stylem. Tenhle styl je… myslím. Já mám rád věci “on fire”, ale možná někdo jiný je odlišný, ale , víš… musíš být sebevědomý.”

Q: “Je to obtížné udržet si svobodu, když nemáš žádné přátelé mimo showbyznys?”
A: “Mí nejbližší přátelé nejsou v showbyznysu. Myslím, když se dostaneš do showbyznysu, můžeš být přátelský k lidem se kterými pracuješ, ale je to těžké držet věci v souladu. Takže, já myslím, já si vlastně nemyslím, že bych si dělal nové přátele. Mí nejlepší přátelé jsou přátelé, které jsem měl předtím a mám dobré přátelství s lidmi se kterými pracuji.”

Q: “Kdybys uvíznul na opuštěném ostrově a měl si s sebou vzít 3 věci, co ty to bylo a proč?
A: “Kokosové mléko, můj iPod (se zásobou baterií) a (nějaké) boty?.. nee…mého přítele?… pravděpodobně. Jo, s tím bych mohl existovat. Až do smrti.”

Q: “Ahoj Adame, hodně cestuješ, takže musíš mít nějaké zážitky z cestování.”
A: “Vlastně, víš, letadla a letiště můžou být někdy vyčerpávající, ale já mám dobré zkušenosti. Je tady jedna věc, když můžu letět první třídou, je to moc hezké. Protože jsem to předtím nikdy nedělal. Je to příliš drahé. Ale když za to platí někdo jiný tak to není špatné. A já mám vždycky hezké chvíle s letuškami a stewardy za letu. Oni jsou opravdu nadšení a povídají si se mnou a chtějí podpis pro své děti a vždycky mi dají sušenky nebo alkohol navíc a víš když chci jídlo …. říkají: Tohle pro Vás můžeme udělat. Takže, lítání není tak špatné.”

Q: “Je pátek večer a ty zůstáváš doma. Co je tvoje oblíbená zábava?”
A: “Jsem pěkně přízemní. Rád se dívám na TV, něco vařím nebo se jen tak poflakuju. Miluju dívat se na filmy a tv show, takže…

Q: “Adame, co je ta největší výhoda na tom, že jsi se stal superstar?
A: “Tohle asi bude znít otřepaně, ale moct dělat tohle jako živobytí a mít to jako koníček je na tom to nejlepší. Miluji když jsem na pódiu, dělám hudbu, bavím lidi, oblékám se, a teď to je moje živobytí, takže tohle je opravdu hodně velká výhoda.”

sharka

Author sharka

More posts by sharka