Skip to main content

Adam vystoupil v Uptown Theater na ‚Line in the Vineyard‘ v malé koncertní síni – jen asi pro 500 lidí, z čehož většina tentokrát nebyli jeho fanoušci (nebo lidi, kteří jej znají a slyšeli jej zpívat živě). Koncert byl tzv. akustický – měl tam sice celou kapelu (kromě VJJs), ale s jiným aranžmá než obvykle – takže Adam a jeho písničky tentokrát zněly trochu jinak, ale řekla bych – NÁDHERNĚ! A samozřejmě Adamovo podání bylo naprosto fantastické! Schválně si ty písničky poslechněte všechny, stojí to za to!
Pro tuhle rekapitulaci jsem použila dvojí videa – ta od headonfire1105 mají lepší kvalitu (především obrazu), ale u těch od TheGetawayMile můžete slyšet víc Adamova dialogu před jednotlivými písničkami.
A ještě jedna věc – pořadatelé před Adamovým vystoupením poděkovali RCA za to, že jim pomohla zkontaktovat se s Adamem a získat jej pro tuto akci, protože jej chtěli získat pro vystoupení hodně moc už nějakou dobu, ale nedařilo se jim to.

Shady


Od: headonfire1105

WWFM

Jak se všichni máte? Je tady dnes večer tolik energie. A je to ale show dnes večer, že jo? To je (teď jsem ale nezachytila ten zbytek věty, sorry). Cítím to.

Od: headonfire1105

“Yeah, ye… What do you want from me?”, zažertuje Adam s publikem na konci. :DD

Chokehold

Řekla bych, že Adam většinu té písničky zpívá mnohem níž než obvykle. Ale na vysoké tóny dojde taky – určitě si ho poslechněte od 3:25 – fantastické!


Od: headonfire1105

Broken English

Na začátku Adam vysvětluje publiku o čem ta písnička je – o jazykových bariérách.
„Někdy používáme slova ke komunikaci s lidmi. To je fajn. Komunikace je skvělá. Ale je tam spousta jiného druhu komunikace, která nejde přes naše ústa. No a pak tam může být ještě další, která jde skrz ústa, a … (myslím že říká „ta je vždycky skvělá“ – ale jistá si tím nejsem. No a ten Adamův výraz poté, co to řekne :DD).

Highlights: skvělé výšky na 2:40 a Adamem naprosto úžasně podaný bridge, který začíná na 2:55 slovy (rozuměla jsem dobře? :DD) “shits happen”. 😀


Od: headonfire1105

Tady v tomto videu je větší část Adamova monologu před písničkou, při kterém se Adam zmíní, že vidí známé tváře v publiku a poděkuje “svým Glamberts” a pak řekne, že je prostě zvědavý zeptá se kdo z přítomných lidí jej ještě neviděl zpívat živě. (Podle jedné fanynky, která se koncertu zúčastnila se zvedlo asi 75% rukou). Adam překvapeně: “WOW! Dík že jste přišli. Noví přátelé. :DD


Od: TheGetawayMile

Is This Love

Když jsem byl děcko, tahle písnička se hrávala na dvorku. A bylo to bezvadné. Během léta. Skvělá sedmdesátá léta. A já jsem tuhle písničku poslouchal na vinylu.


Od: headonfire1105

Naked Love

Jestliže najdete tu lásku, kterou hledáte, je tam někdo s kým spíte v jedné posteli a žijete rodinný život, tak já myslím že to může být láska. “That’s time… to get naked”.
Samozřejmě nechybí Adamova interakce s publikem, při které levá a pravá půlka publika soutěží, kdo zazpívá lépe ten refrén. Adam je při tom naprosto vynikající.


Od: headonfire1105

V této verzi je i začátek, kdy Adam představí členy své kapely a pak naváže tím malým vysvětlením “Naked Love” a vlastní písničkou:


Od: TheGetawayMile

Trespassing

Tentokrát poslední písnička večera.
Absolutně super podání! A poslechněte si ten závěr na 3:30 – to nemá chybu!


Od: headonfire1105

Na začátku Adam mluví k jedné z jeho fanynek
A tady je, co Adam říká:
„Když jsem byl teeneager a dokonce krátce po mých dvacetinách (tohle bych ani neměl říkat nahlas), bych si nikdy nemyslel že můžu hodit mokrý ručník na nějakou mámu… která ho bude milovat… a bude mít ten nejlepší okamžik svého života, a vypadá tak nádherně a úžasně. To je taková paráda! Jako, tohle je můj život? … Tohle je “some crazy shit!”“
A pak děkuje svým fanouškům za to, že může vystupovat a zpívat, protože bez svého publika by mohl zpívat akorát sám sobě ve své vlastní ložnici (Adam při tom předvede legrační taneček) a že je to díky jeho posluchačům, že dělá to, co dělá, za což jim děkuje.


Od: TheGetawayMile

sharka

Author sharka

More posts by sharka