Skip to main content

Underneath a Broken English

Myslím že k ‘Underneath’ nemusím vůbec nic říkat. Nádherná píseň úžasně a s citem zazpívaná Adamem – prostě poslouchejte…

Po dokončení ‘Underneath’ si Adama vezme chvilku na to, aby se dostal z toho moře pocitů. které vložil do té písničky a pak začne ‘Broken English’ (na 4:20). Myslím si, že tyhle dvě skladby se k sobě dobře hodí, btw. Tommyho sólo na kytaru začíná na 6:48. A Adam tuhle skladbu ukončí celkem netradičně, zajímavým koncem. Ještě možná stojí za zmínku, že jsou tam velmi dobré záběry Adama zblízka v obou písničkách.


od: Vanessa Ruiters

Tady je ještě jedna verze s výborným zvukem


od: Madeliefies

Outlaws Of Love

Fantastické Adamovo podání s překvapivým (ale úžasným!) zvratem kolem 1:20 – Adam se skupinou převedli část ‚OOL‘ na reggae, což výborně koresponduje s následující písničkou – ‚Is This Love‘.


upload: adamsbritbabe, video od: @Daisy_Roots
.
Is This Love


upload: adamsbritbabe, video od: @Daisy_Roots

Konec OOL a ITL

Pokud si chcete užít ten přechod mezi ‚OOL‘ a ‚ITL‘ bez přerušení tak tady to je. ‚OOL‘ sice není celé, ale ty písničky na sebe hezky navazují v tomhle videu:


od: Melony du Preez

V setlistu je jako další písnička napsaná ‚Kickin’ in‘, takže jsem se jí pokoušela najít, ale zbytečně. Pak jsem zjistila, že ‚Kickin’ in‘ v Kapském Městě zpívaly jen VJJs spolu se skupinou a Adam se zatím šel převléknout pro svůj další výstup. No a tímpádem se nikdo ani neobtěžoval to natočit (aspoň o tom videu teda nevím).

Fame, Strut, Fever

Na tomhle videu je dobrý zvuk, obraz a je tam také úplný začátek ‘Fame’ – tedy příchod Adama na pódium. Musím říct, že ty rukávy s třásněmi co má na sobě vypadají fantasticky! A jen pro zajímavost – jak Adam schází z těch schodů mezi 1:30 a 1:40, tak přitom svým hlasem sjede dolů o celé 2 oktávy (to nemám ze své hlavy, tak dobrá nejsem. 🙂 Našla jsem to na Adamtopii, tam jsou na to odborníci, kteří tomu opravdu rozumí. :)). Musím ale říct, že je to naprosto úctyhodný výkon, a že by to opravdu málokdo dokázal takhle zazpívat.
Na 1:50 začíná ‘Strut’, kolem 3. minuty přicházejí na pódium opět tanečníci (tedy pro začátek jen jeden z nich) a za zmínku určitě stojí moment na 3:20 (proč? Koukněte sami. :)). A :lol pro Tommyho reakci na 4:20. 😀
‘Fever’ začíná na 5:13. Fantastické podání!


od: Madeliefies

Are You Gonna Go My Way

Tak o tomhle coveru se mluvilo a psalo opravdu hodně a nenašla jsem jediný záporný ohlas nebo recenzi! Dokonce i náš hudební blog Evropy 2 si tohoto Adamova vystoupení všimnul a napsal o tom článek (ve kterém Adama chválí jak byl dobrý!). ‚Fame‘, ‚Is This Love‘, ‚Are You Gonna Go My Way’… tři covery, každý jiný a všechny zazpívané naprosto fantasticky! Kromě Adamových vlastních písniček, ve kterých byl boží! Tak tohle je… Adam Lambert!!!


od: joabenn77

Tady je HD verze AYGGMW


upload: adamsbritbabe od: @Daisy_Roots

Shady

Na začátku Adam říká publiku, že by měli tuhle písničku znát… a že jim dá nápovědu, že teď budou truchu “shady”.
Kolem 3:30 začíná představení skupiny, tentokrát ve stylu jazzu (který v Adamově podání zní nádherně! :))
Na konci se Adam rozloučí s publikem a odchází. .


od: Madeliefies

Encore:

Trespassing

Publikum vyvolávalo a vytleskávalo Adama opravdu hodně dlouho, ale nakonec se dočkali a Adam se vrátil zpět (v super Trespassing saku a kalhotech – z dílny návrhářů The Blonds) a vynikajícím podáním ‚Trespassing‘ udělal za koncertem v Kapském Městě nádhernou tečku.


od: Madeliefies

sharka

Author sharka

More posts by sharka