Skip to main content

Koncert Adama Lamberta v Grand Aréně v Kapském městě 13. listopadu 2012. Hala pro 5 000 lidí byla vyprodaná a obecenstvo bylo skvělé. Jak později řekl Adam v rozhovorech, byli tam lidé všeho věku, typu i barev. A zcela určitě mezi nimi byla spousta Glamberts, takže atmosfére koncertu byla skvělá.

Písničky šly za sebou v následujícím pořadí: Setlist

If I Had You a Naked Love

Jako první Adam po příchodu na pódium zazpíval ‘If I Had You’ a pak hned následovalo ‘Naked Love’, kterou Adam uvedlo slovy: “Come on boys, this time we get naked.” Jeho tanečníci jej ochotně poslechli a sundali si trička. 🙂 No a pak opustili pódium a k Adamovi se připojil Tommy, na což Adam zareagoval: “Yeah Tommy, come on.” a začal zpívat.
Hezký je ten zvuk, který Adam udělá na 5:27. 😀


od: @Daisy_Roots, uploadnuto: adamsbritbabe

Cuckoo a Never Close Our Eyes

Myslím, že tu svěrací kazajku, kterou na začátku tanečníci navlečou Adamovi už určitě všichni viděli. 🙂 (Dobrý nápad, BTW :D)
‚Cuckoo‘ končí na 2:50 a Adam říká, že je to poprvé co je v Jižní Africe. Podívá se do publika a pochválí je, že vypadají nádherně ten večer. Pak obligátní: “You guys have fun.” :DD a pokyn pro osvětlovače aby mu posvítil do publika, protože chce tamty lidi vidět. “Cape Town Glamberts jak to jde? Mockrát díky lidi za to, že jste dnes večer přišli na ten koncert. Mám opravdu docela jetlag právě teď, je to úžasné, to vám můžu říct. Úplně přirozené.” (smích) “Dobrá, zazpíváme vám další písničku. Tahle noc je mladá a právě začala…”
Následuje ‚NCOE‘


Od: Madeliefies

Ještě jednou ‚NCOE‘, tentokrát jen písnička, bez toho povídání na začátku, ale s dobrým zvukem (není tam slyšet zpívat ty fanoušky)


od: Shellybasson

Pop That Lock

Skvěle zesynchronizované vystoupení obou tanečníků, kteří se k Adamovi připojí na 1:00 (Právě, když je Adam “zavolá” slovy písničky: ‘Banjee boys and dancing girls get down, down, down…’. Nutno říct, že i Adam je s nimi pěkně sehraný a jejich choreografie je opravdu skvělá, když navíc vezmeme v potaz jak málo času měli na to, aby tohle nazkoušeli.
Ve 2:50 Adam odchází z pódia aby se převlíknul a kapela zpívá ‘I got the feeling’.


od: @Daisy_Roots uploadnuto: adamsbritbabe

WWFM, Chokehold

“Chci říct rychlé děkuji, děkuji vám všem, doslova. Protože kdyby nebylo vás všech, já bych seděl doma v LA. Každý den, každý den se dívám na Twitter a říkám si: WWFM?”
Adam pak začne zpívat WWFM. (Písnička končí na 4:10.)

Monolog před Chokehold: Tahle písnička vede k povídání o vztahu. Kdo má rád když je zamilovaný? Já taky. Máme něco společného. Víte, občas máte ve svém životě jednu osobu se kterou… je to trochu vztah na nic, ale vy s tím prostě nemůžete přestat, víte? O tomhle je tato písnička.


od: Madeliefies

sharka

Author sharka

More posts by sharka