Skip to main content

Co se ti líbí na Austrálii?
“Mám rád zdejší život, je to takové pohodové. Lidi jsou tu optimističtí a dobře naladěni a jejich chování je dobré a pozitivní. Jako, teď generalizuji, protože každý koho jsem potkal byl jako: ‘Hej, jak se máš?‘, víš?”

Jaká je tvá oblíbená australská písnička?
“Sam Sparro, Black and Gold (Adam pak kousek té písničky zazpívá). “

Máš dobrý australský přízvuk?
“Musím říct, že nemám moc dobrý australský přízvuk. To a si zní velmi divně.” Adam pak zkusí něco říct, ale rozesměje se se slovy: “Já nevím.” a pak :”To není dobré, musím na tom pracovat. Ale počkej, vlastně je tady jedna věc, kterou si pamatuju. Má oblíbená, jako má australská fráze je: “How’re you going?” (Jak se máš?) “Protože když jsem sem přišel poprvé a a lidi tohle řekli, řekli to tak rychle, že jsem vlastně neslyšel to ‘How are you going’, ale něco jako: „[hay going]” a já na to: “Co, co jsi říkal?” a oni: “[Hay going?]” “I’m going good. I don’t know.” To je dobrá fráze. Velmi dobrá. A já si pamatuju, když jsem tu byl před dvěma lety, říkal jsem to pořád všem členům mé skupiny. Protože to zní jako (teď si ale fakt nejsem jistá jestli Adam říká “hang on” nebo něco jiného). Takže: “hang on.”

Tim Tam nebo Wagon Wheel?
“Tim Tam, Wagon Wheel, obojí je moc dobré. Myslím že bych volil Wagon Wheel. Mám rád tu čokoládu s marmeládou a žužu. Je to dobré.”

sharka

Author sharka

More posts by sharka