Skip to main content

Na weibo se objevil článek jedné z produkčních té talk show, jejíhož natáčení se Adam zúčastnil o tom, jak se jim povedlo Adama na tu show dostat a jak to vypadalo při natáčení a v zákulisí. Díky jedné fanynce, která ten článek přeložila do angličtiny vám teď můžu nabídnout jeho český překlad:

Díky bluenile, která mi tenhle úžasný článek poslala! Bylo to uveřejněno na weibo blogu (jako je náš TwitLonger – to je způsob, jak na Twitteru publikovat svůj příspěvek, pokud je delší než 140 znaků, pzn. př.) jedním z produkčních ředitelů 80s Talk Show, Wangtong. Popisuje jak se Adam stal hostem na té show a některé dojemné okamžiky ze zákulisí. Je to docela dlouhé a ty první čtyři odstavce jsou jen úvod a o Adamovi se nezmiňují.

Ten blog má název “Time For Miracles” (Čas zázraků). Než se dostanu k těm “zázrakům”, tady je příběh o tom, co tomu předcházelo:
Wangton je vášnivým fanouškem Adama od AI8, stejně jako její kolegyně Xiaomie, další produkční té show. Zprávy o tom, že Adamov bude vystupovat na ‘the Voice of China’ byly potvrzeny 23. září a druhý den se Xiaomie zničeho nic zeptala: “Co kdybychom dostali Adama na tu show??” Natáčení bylo od 25. do 28. září, Adam měl dorazit 28. září, takže by to vycházelo, jenže normálně to trvá několik měsíců naplánovat a potvrdit nějakého hosta z ciziny a oni měli jen několik dní, tady byl zázrak potřebný! Motto Wangton a jejího týmu je “nic není nemožné, když se snažíš!” Takže začali dávat dohromady nezbytné dokumenty k odeslání pro Adamův management a využili všechny kontakty jejich televizní společnosti. Ta dívka, co pomáhala s překlady do angličtiny byla uprostřed jejích plánů na svatbu, ale pracovala několik dnů až do půlnoci, aby se všechno včas stihlo.
Xiaomie byla pernamentně každý den na telefonu a dokonce požádala o pomoc některé vedoucí členy čínského fan klubu. Konečně bylo všechno potvrzeno, ale bylo už 27. září! A to bylo nemožné, aby točili ten další den, muselo se to odložit na 29. září, ale nahrávací studio bylo zamluvené po většinu toho dne pro jinou show. Zavolala do toho studia, OMG! Je to volné! Okamžitě prodloužila rezervaci až do 29. září.

Tak a tady jsou ty “zázraky”!
Zázrak č. 1: Povedlo se jim zamluvit Adama na tu show!
Zázrak č. 2: trvalo jen jeden a půl dne naplánovat celou produkci (v momentě, kdy to o půlnoci bylo hotové, Wangton měla v sobě plnou sklenici whisky a skoro celou láhev červeného vína!)
Zázrak č. 3: dalšímu kolegovi trvalo celou noc dát glam tomu tradičnímu čínskému saku, které bylo určeno jako dárek pro Adama (to znamená nabít tam ty cvočky, pozn. př.) , a ten kolega dostal potvrzené schválení na weibo od jeho idolu — velmi známého módního kritika!
Zázrak č. 4: Několik zaměstnanců mohlo úzce spolupracovat s Adamem – což pro ně byla nezapomenutelná zkušenost! (Jedna z dívek si vzala domů ručník, který Adam použil).
Zázrak č. 5: Všichni ti šťastní Čínští Glamberts, kteří se konečně mohli setkat s Adame osobně!
A teď vzpomínky ze zákulisí:
— když Adam vešel do šatny, uviděl tác s ovocem a byl jako: “yay!”. Okamžitě si kousek vzal, pak si běžel prohlédnout pódium (byl z ní úplně v euforii a potěšený).
— zkouška zvuku trvala dlouho… chtěl být perfektní!
— řekl členům skupiny, aby si sundali jejich saka. Řekl, že jejit trička vypadají víc rock & rollově! (Říká “Man of Jackets” – Pán sak – — okay, tohle je můj vlastní komentář – té překladatelky do angličtiny, pozn. př. :))
— zpíval Trespassing dvakrát, odcházel z toho pódia zpocený jako kůň, sundal si sako a vzal si láhev vody z automatu (na rozdíl od většiny hvězd nežádal nějakou speciální značku vody nebo pití)
— dokonce i když byl pokládán za star té show, Adam byl velmi taktní ke každému, od moderátora po tu 80ti letou paní.
— moderátor si s ním chvilku povídal a nemohl si pomoct a zakřičel nahlas: “ty jsi tak milý, líbíš se mi!”
—po natáčení si Adam se všemi potřásl rukou a pak šťastně odešel do auta oblečený v jeho novém oblíbeném saku.
—Wangtong a Xiamie poděkovaly fanouškům při jejich odchodu a pak se objaly a brečely! (šťastné slzy!)

sharka

Author sharka

More posts by sharka