Skip to main content

Koncert se konal v (9:30) Club ve Washington DC a vzhledem k tomu, že lístky byly opravdu dost drahé (začínaly na ceně 125 dolarů a nejdražší stály 250 dolarů), nebylo vyprodáno. Přesto, pokud se díváte na tahle videa, z toho co vidíte a slyšíte vůbec nemáte pocit, že by koncertní hala nebyla zaplněná. Naopak, jeho fanoušci vítali Adama a jeho skupinu a reagovali na Adamovo vystoupení tak bouřlivě, že to vypadalo jako by jich tam byly tisíce (ta koncertní hala je ale dost malá, takže i při plném obsazení je to jen něco přes tisíc diváků a to jsou zde ještě jen místa ke stání, žádná sedadla).
Po bouřlivém přivítáni kapely přišel na pódium Adam (ten potlesk a jásot diváků ještě zvýšil svou intenzitu), zeptal se: “”Are you guys ready?” “Jste připraveni?” a koncert mohl začít. První písnička byla Kickin’ in (zajímavé, Trespassing byl tentokrát až třetí – zajímalo by mně jestli to takhle zůstane i pro příští koncerty a Trespassing jako oficiální singl už nebude otevírat Adamova vystoupení nebo to bylo jen pro tuhle benefici, a pokud ano, jaký byl k tomu důvod).

Kickin’ in:

Na tomhle videu sice není úplně nejdokonalejší zvuk, ale můžeme tam krásně vidět příchod celé kapely, Adama a zajímavý je také okamžik kolem 2:40, kdy Tommy dává pokyny zvukaři (tohle většinou dělá Adam, ale tentokrát se iniciativy chopil Tommy a mně osobně se to líbilo. :))

Tohle druhé video má kvalitnější zvuk i dobrý obraz, ale chybí tam ten úplný začátek s příchodem kapely a Adama. Tommyho pokyny zvukaři můžeme vidět kolem 2:00.

Shady:

Tohle video od TALCvids má ještě asi 15s na začátku špatný zvuk, ale pak se to výrazně zlepší a je to docela dobře koukatelné i poslouchatelné.

Tady je ještě jednou Shady, tentokrát od HannaB20:
Za zmínku tu stojí Adamovy tanečky kolem 2:25 a 2:40, a pak také že tohle video (stejně jako další videa od téhle fanynky) zabírají většinou Adama, Tommyho a Ashley (a taky Jordana, jejich nového bubeníka) zároveň. Přiznám se, Adam je pro mně tou nejdůležitější osobou na pódiu pokaždé co se tam objeví, ale je hezké vidět i ostatní členy kapely. 🙂

Trespassing:

“You guys have fun?” 😀
Na 1:35 se Adamovi nelíbí, že Tommyho kytara není pořádně slyšet a dává pokyn t tomu, aby ji zesílili (“Chci slyšet tu kytaru, zesil to!”).
Hezký je také okamžik kolem 2:30, kdy se Tommy vydá doprostřed jeviště a zvukař musí přiběhnout a uvolnit jeho šňůru od kytary, která se zamotá kolem mikrofonu. 🙂

TALCvids video – Adam zblízka – často máte pocit, že se dívá přímo na vás (na 1:40 na vás dokonce ukáže :)). A WOW, ten okamžik, když si rozepne sako kolem 3. minuty!:

If I Had You:

Zatím jediné video, které má tu písničku celou je toto (od NightBirdsObsession), což bohužel není nejlepší kvalita ani zvuku ani videa. Hezké jsou ale záběry Adama na konci (kolem 3:30) a pak Adamovo laškování s diváky, když se ptá, jestli ty snímky, vypadají dobře (“How’s the picture, is it good?” :D), přičemž se posadí na kraj pódia, “zkontroluje” je a zapózuje. 😀

Tohle IIHY od HannaB20 není celé, je tam jen začátek té písničky, ale za to tam můžete na začátku slyšet diskusi Adama s Brianem, kteří spolu vtipkují… o počasí?! 😀 Mám takový pocit, že ten rozhovor byl dvojznačný. 🙂 Ale Adamovo “Not if it’s too wet, really. But too dry is too dry…” bylo opravdu funny. 🙂

TALCvids IIHY video:
Opět záběry na Adama zblízka, takže si myslím že je mu trochu lépe rozumět při tom počátečním rozhovoru s Brianem a skvělé interakce Adama a Tommyho během té písničky. Adam je úžasně roztomilý jak se směje na začátku (kolem 1:00), pak je tam ještě jedna hezká scéna s Adamem a Tommym kolem 2:20 (a Adam pak Tommyho žertovně odstrčí ve 2:30) a mezitím má Adam výborný kontakt s publikem. Jo a ještě… už jste někdy viděli jiného chlapa v rozhalené košili a rozepnutém saku vypadat tak sexy?!

Pop That Lock:

Na začátku opět Adam pózující pro foto od svých fanoušků a potom se ptá, kdo je z DC a pak mluví o dortu, který fanoušci vyrobili pro tuhle benefici (Tady ho můžete vidět na obrázku.) – “…dvě dámy, dva pánové, sedící na jednom dortu, ‘trespassing’. Je to na twitteru?” A pak zažertuje: “Twitter, já nevím, co to je?” :lol.
Písnička začíná kolem 2:10 a úžasný je Tommy kolem třetí minuty, a pak Adam tančící s VJJs na 4:00. 🙂 Po páté minutě Adam odchází a nechává prostor zbytku skupiny – “I got the feeling” s nádhernými záběry na Tommyho. Ta kytara zní fakt fantasticky!

Tatáž písnička, ale tentokrát se záběry na Adama zblízka (po jeho odchodu z jeviště můžeme vidět také moc hezké záběry Ashley a Tommyho). Od TALCvids:

sharka

Author sharka

More posts by sharka