Skip to main content

Moc videí se tentokrát na webu neobjevilo, protože natáčení bylo zakázané a zákaz byl i dost striktně hlídaný, ale myslím si, že ta videa, co jsme dostali jsou celkem dobré kvality jak obrazu, tak zvuku.

Trespassing:

Kickin’in:

Hezké je, že v “Bounce Bounce Bounce” části dostaneme i záběry z publika, které nadšeně zpívá a tančí.
A Adamův hlas na úplném konci – WOW!

Shady:

“Cítíte se ‘Kickin’ in? Tak teď to bude trošku ‘Shady’.”

Fever:

What Do You Want From Me:

Skvělá kamera, dobrý zvuk, fantastické aranžmá!

Outlaws of Love:

“Tahle písnička je o všech, kdo někdy slyšeli, že jsou jiní, než ostatní, kdokoliv z vás, kdo někdy slyšel, že by měl být štvancem pro to čím je – tahle písnička je tady pro to abyste věděli, že nejste sami. Protože láska je defitivně… “ (bohužel, dál už přes ten řev diváků neslyším co Adam říká).

Hezká výměna pohledů a úsměvů mezi Tommym a Adamem kolem 0:40. (Adam je opravdu skvělý “boss” a dokáže své lidi povzbudit nebo uklidnit, když na to přijde. :))

Na tomhle koncertu nebylo povoleno natáčet a fotit, což naštěstí naše fanoušky nemohlo zastavit, i když ochranka se snažila zabránit případnému natáčení jak se dalo. Z toho důvodu je tady malá odmlka a mezi 2:24 a 3:36 je na tomhle videu jen zvuk a ne obraz. (Obraz se ale vrátí těsně před fantastickým okamžikem v té písničce, který je kolem 3:40).
Obraz (pokud je) i zvuk je na celém videu jinak naprosto skvělý!

sharka

Author sharka

More posts by sharka