Skip to main content

Never Close Our Eyes:
Písnička samotná začíná až na 3:20, pokud chcete přeskočit celé to povídání na začátku.
Ty první 3 a půl minuty je tam nejprve krátká konverzace s Brianem (protože i Brian chce něco říct publiku :))
Pak si opět Adam postěžuje jak je tam horko (ale to sako si ne a ne sundat :D) a poděkuje publiku, že přišlo na jeho vystoupení
“Připadá mi to, jako bychom se navzájem znali, že jo? Aspoň přes Twitter. Což je pro hodně z vás teď váš život. Což je tak trochu děsivé a trochu báječné, ale tak nějak děsivé.”
“No, já jsem se právě vrátil z Londýna. Vystupoval jsem se skupinou nazývanou Queen. A nebudu vám tady říkat fráze jako: A oni byli cool. Byl jsem queen s Queen.” (Queen je v angličtině kromě královny také jiný výraz pro gaye, takže Adam si tady očividně hraje se slovíčky – pozn. př.)
“Ten důvod, proč vám vyprávím o Queen je ten, že jsem se tak hodně naučil, měl jsem se tak skvěle. Cítím se jako když mám dobitou energii, jsem poctěn že mně požádali abych tam byl s nimi, nemůžu tomu ani věřit a chci se s vámi podělit o své pocity z toho jak moc mně to inspirovalo že jsem vystupoval s Brianem a Rogerem. Byli úžasní.” (Z publika můžeme slyšet hlasitý ohlas na Adamova slova a také jednu fanynku jak volá na Adama – “Ty jsi byl úžasný.”)
“Tohle jsem prostě chtěl říct a teď k mému novému albu. Doufám, že vy všichni ho máte a koupili jste také 10 dalších pro vaše přátele.”
“A tahle písnička… tohle je ten singl.”

Cuckoo:
“Tak jo, to je všechno, mějte se!” Adam se otočí a odchází pryč, aby se po chvíli vrátil se smíchem a se slovy: “Tak nebuď blbý.” 😀
Pak ohlásí další písničku “Tahle další písnička je z alba Trespassing a je o tom, když je někdo pitomý.”
“Jmenuje se Cuckoo.”
Hned kolem 1:04 můžeme vidět Tommyho a Ashley jak spolu navzájem kočkují, zatímco Adam si s Ashley zalaškuje kolem 3:04 a kolem 4:25 ho můžeme slyšet jak zpívá “crazy mother” (narážka na organizaci “One Million Moms” – pozn. př.) během bridge.
No a v 5:00 přijde řada na představení skupiny:
“Nejdříve ze všeho, rozkošné dámy Keisha a Reyna.” Adam pak s nimi ještě krátce zažertuje, přejde k Ashley, ukáže na ni a řekne: “Koukněte na ni.” Podívá se na její boty se slovy: “Ona mně dneska porazila v oblasti módy.” A představí ji.
“Do you like the drums, yeah…” (“Máte rádi ty bubny, jo..”) – a vyzve publikum aby vyslovilo uznání Isaacovi.
A pak přijde nádherný moment kolem 7:00, kdy Adam obejme Tommyho kolem ramen, Tommy se mu žertovně vysmekne (poté, co ho Adam žertovně štípne) a Adam ho jde představit. Nakonec Adam představí svého ředitele hudby a klávesistu Briana.
No a úžasný závěr kolem 8:45, kdy se Adam při zpěvu obřadně ukloní, skloní se až k zemi, zvedne své boty, přehodí si je přes rameno a přejde ke zbytku skupiny. Společně se pak ukloní a odejdou.

Kredit za tato videa patří: Suz526

Našla jsem ještě tři videa, která jsem sice dala na náš fb, ale myslím si, že jsou natolik kvalitní, že si zaslouží být i tady. Takže:

What Do You Want From Me:

Outlaws of Love:

Cuckoo:

Kredit: Libracats

A tady je ještě odkaz na videa pořízené TALC (video není místy až tak kvalitní, ale zvuk je dobrý):
TALC’s Vids

sharka

Author sharka

More posts by sharka