Skip to main content

Nile Rodgers je hudebník, producent, skladatel a kytarista, který spolupracoval s Adamem Lambertem na jeho písni „Shady“. V tomto článku hovoří o své spolupráci s Adamem a o rozhovoru s novinářem Rolling Stone o této spolupráci.

Český překlad:
Můj obvyklý den je naplněn prací na velmi mnoha věcech a včerejšek nebyl výjimkou. Pracoval jsem ve studiu na skládání a produkci své vlastní hudby. Organizoval jsem sestavu umělců a organizaci show pro Montreux Jazz Festival, který se koná 13. července, na tu noc kdy budu vystupovat a kterou organizuji. Také jsem měl dva konferenční hovory a dělal jsem rozhovor s časopisem Rolling Stone. To bylo ohledně písničky Adama Lamberta “Shady”. Hrál jsem si s tou písničkou před několika měsíci.
Ten novinář chtěl vědět jaké to bylo pracovat s Adamem. Vysvětlil jsem mu že pracovat s Adamem je zároveň pohodové a deprimující. “Deprimující?” zeptal se. “V jakém ohledu?” Řekl jsem: “Díky našim nabitým programům jsme měli pouze několik hodin.” Já jsem odjížděl druhý den pryč z města a Adam taky. Čas byl našim nepřítelem, ale protože jsme neměli jinou volbu, zamluvili jsme si Avatar studio a šli jsme na to.
Adam byl profesionál a měl svou představu, ale dovolil mi interpretovat mou verzi té písničky. Poté co jsem to zahrál tak, jak jsem si to představoval já, spolupracovali jsme na nějakých dalších nápadech. Pak jsem jen tak jamoval a improvizoval s písničkou “Shady” Adama Lamberta.

Tady je originální článek:
The Adam Lambert Song „Shady“

sharka

Author sharka

More posts by sharka