Skip to main content

Další vystoupení Adama Lamberta, tentokrát s Trespassing, Kickin’ in, Naked Love, WWFM, NCOE a Cuckoo.

Jako obvykle i tentokrát byly na koncertě problémy se zvukem. Můžeme si všimnout že Adam se snažil zvukaři naznačit že zvuk není v pořádku po celou dobu co zpívá Trespassing (málem na něho ten mikrofon na konci hodil :D) a na začátku Kickin’ in, kdy kromě stížnosti na zvuk ještě signalizoval že mu chybí stojan – ten mu dodali ke konci písničky. Bohužel problémy s mikrofonem přetrvávaly až do začátku Naked Love. Klobouk dolů před Adamem, protože i když byl asi pěkně naštvaný, zvládl to všechno s úsměvem a samozřejmě po celou tu dobu nepřestal zpívat – skvělý výkon!

Publikum zpívalo zároveň s ním jak Naked Love, tak WWFM, což Adama evidentně potěšilo (a taky za to divákům poděkoval). On nás pro změnu potěšil svými skvělými vokály, které zazněly hned v několika písničkách.

A v Cuckoo jsem se opět dočkali představení členů kapely, přičemž Adam zalaškoval se svými zpěvačkami a také znovu neodolal a rozcuchal Tommyho vlasy (no, přiznám se, ani se mu nedivím :)).

Na konci vystoupení Adam zvedá ze země tabulku s nápisem Trespassing, kterou předtím nějaký fanoušek hodil na pódium, ukáže ji publiku, děkuje a odchází.

Trespassing:

Kickin’ in:

Naked Love:

WWFM:

NCOE:

Cuckoo:

sharka

Author sharka

More posts by sharka